Uber Affiliate (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: More
km: បន្ថែម

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Home page
km: គេហ​ទំព័រ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Referrer
km: ភាគី​យោង
