Uber Affiliate (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Date
mn: Огноо

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Referrer
mn: Хандагч
