Uber Affiliate (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: More
ps: نور

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Date
ps: نيټه

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: Active
ps: فعال

en: Users
ps: غړي
