Uber Affiliate (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: More
sk: Viac

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Home page
sk: Domovská stránka

en: Overview
sk: Prehľad

en: Date
sk: Dátum

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: Created
sk: Vytvorené

en: Active
sk: Aktívny

en: Users
sk: Používatelia

en: Referrer
sk: Odkazovač

en: Clicks
sk: Kliknutia

en: Allowed content types
sk: Povolené typy obsahu
