Uber Affiliate (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Home page
th: เว็บไซต์

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Date
th: วันที่

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: ID
th: ไอดี

en: Before
th: ก่อน

en: After
th: หลัง

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Referrer
th: อ้างอิง
