Uber Affiliate (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: More
tr: Devamı

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Home page
tr: Anasayfa

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Date
tr: Tarih

en: Category
tr: Kategori

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Before
tr: Önce

en: After
tr: Sonra

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Active
tr: Etkin

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Referrer
tr: Yönlendiren

en: Clicks
tr: Tıklamalar

en: Userpoints
tr: Kullanıcı puanları

en: Referrals
tr: Referanslar
