Uber Affiliate (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Content
ur: متن

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: More
ur: مزید

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Home page
ur: آبائی صفحہ

en: Overview
ur: جائزہ

en: Date
ur: تاریخ

en: Category
ur: زمرہ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: ID
ur: شناخت

en: Active
ur: فعال
