Uber Affiliate (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: More
ast: Más

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Home page
ast: Páxina d'entamu

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Date
ast: Data

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu

en: Access denied
ast: Accesu torgáu

en: Users
ast: Usuarios

en: Referrer
ast: Esin referencies
