Uber Affiliate (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Overview
bs: Pregled

en: Date
bs: Datum

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Access denied
bs: Pristup odbijen

en: Users
bs: Korisnici
