Uber Affiliate (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: More
es: Más

en: Yes
es: Sí

en: Home page
es: Página de inicio

en: Overview
es: Vista general

en: Date
es: Fecha

en: Category
es: Categoría

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Before
es: Antes

en: After
es: Después

en: Created
es: Creado

en: Active
es: Activo

en: Users
es: Usuarios

en: Referrer
es: Referente

en: Allowed content types
es: Tipos de contenido permitidos

en: Top Affiliates
es: Principales afiliados

en: Currency symbol
es: Símbolo de la moneda
