Uber Affiliate (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: More
hy: Ավելին

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Home page
hy: Գլխավոր էջ

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է
