Uber Affiliate (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: More
it: Altro

en: Yes
it: Sì

en: Overview
it: Panoramica

en: Date
it: Data

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Before
it: Prima

en: After
it: Dopo

en: Created
it: Creato

en: Active
it: Attivo

en: Access denied
it: Accesso negato

en: Users
it: Utenti

en: Clicks
it: Clic

en: About
it: Informazioni

en: Currency symbol
it: Valuta (simbolo)
