Uber Affiliate (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: More
jv: Lengkapé

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Home page
jv: Kaca ngarep

en: Overview
jv: Sekilas

en: Date
jv: Tanggal

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: Created
jv: Digawé

en: Active
jv: Aktif

en: Access denied
jv: Akses ditolak

en: Users
jv: Panganggo

en: Referrer
jv: Dirujuk nang

en: About
jv: Ngenani
