Uber Affiliate (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: More
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Home page
kn: ನೆಲೆ ಪುಟ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Before
kn: ಈ ಮೊದಲು

en: After
kn: ನಂತರ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Access denied
kn: ನಿಲುಕಣೆಯನ್ನು ತಿರಸ್ಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: About
kn: ಕುರಿತು
