Uber Affiliate (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: More
lv: Vairāk

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Home page
lv: Mājas lapa

en: Overview
lv: Pārskats

en: Date
lv: Datums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Users
lv: Lietotāji

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Clicks
lv: Klišķi

en: About
lv: Par

en: operation
lv: operācija
