Uber Affiliate (1.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Content
os: Мидис

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: More
os: Ноджы

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Home page
os: Сæйраг фарс

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Date
os: Датæ

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
