Uber Affiliate (1.0.0-beta1) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: More
pa: ਹੋਰ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Access denied
pa: ਅਧਿਕਾਰ ਪਾਬੰਦੀ ਹੈ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ
