Uber Affiliate (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: More
ru: Ещё

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Home page
ru: Главная страница

en: Overview
ru: Обзор

en: Date
ru: Дата

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Before
ru: До

en: After
ru: После

en: Created
ru: Создано

en: Active
ru: Активно

en: Access denied
ru: Доступ запрещён

en: Users
ru: Пользователи

en: Referrer
ru: Источник отсылки

en: Clicks
ru: Клики

en: Allowed content types
ru: Разрешённые типы материалов

en: Referrals
ru: Рефералы

en: About
ru: Информация

en: operation
ru: операция

en: Currency symbol
ru: Символ валюты
