Uber Affiliate (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: More
sv: Mer

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Home page
sv: Hemsida

en: Overview
sv: Översikt

en: Date
sv: Datum

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Before
sv: Före

en: After
sv: Efter

en: Created
sv: Skapad

en: Active
sv: Aktiv

en: Access denied
sv: Åtkomst nekad

en: Users
sv: Användare

en: Referrer
sv: Hänvisad från

en: Clicks
sv: Klick

en: Allowed content types
sv: Tillgängliga innehållstyper

en: About
sv: Om

en: Currency symbol
sv: Valutatecken
