Uber Affiliate (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Content
te: సారము

en: Enable
te: చేతనించు

en: More
te: మరిన్ని

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Home page
te: ముంగిలి పేజీ

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Date
te: తేదీ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Before
te: ముందు

en: After
te: తరువాత

en: Created
te: సృష్టితం

en: Access denied
te: అనుమతి లేదు

en: Users
te: వాడుకరులు

en: About
te: గురించి
