Uber Affiliate (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: More
ug: داۋامى

en: Home page
ug: باش بەت

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: About
ug: ھەققىدە
