Uber Affiliate (2.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: ID
am: አይዲ

en: Active
am: ገባሪ

en: Access denied
am: መድረስ ክልክል ነው

en: Users
am: ተጠቃሚዎች
