Uber Affiliate (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: More
ar: المزيد

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Home page
ar: الصفحة الرئيسية

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Date
ar: التاريخ

en: Category
ar: التصنيف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: ID
ar: المعرف ID

en: Before
ar: قبل

en: After
ar: بعد

en: Created
ar: الإنشاء

en: Active
ar: نشط

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Users
ar: المستخدمين

en: Referrer
ar: أحال إليه

en: Clicks
ar: النقرات

en: About
ar: حول
