Uber Affiliate (2.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: More
bg: още...

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Overview
bg: Обзор

en: Date
bg: Дата

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: Users
bg: Потребители

en: Referrer
bg: URL референт
