Uber Affiliate (2.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: More
ca: Més

en: Yes
ca: Sí

en: Home page
ca: Portada

en: Overview
ca: Resum

en: Date
ca: Data

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Users
ca: Usuaris

en: Referrer
ca: Referència

en: Clicks
ca: Clics

en: About
ca: Detalls
