Uber Affiliate (2.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: More
cy: Mwy

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Home page
cy: Hafan

en: Overview
cy: Arolwg

en: Date
cy: Dyddiad

en: Category
cy: Categori

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Before
cy: Cynt

en: After
cy: Ar ôl

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Active
cy: Gweithredol

en: Access denied
cy: Mynediad wedi ei wrthod

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: Referrer
cy: Cyfeiriwr
