Uber Affiliate (2.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: More
hi: अधिक

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Home page
hi: मुख पृष्ठ

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Date
hi: तारीख

en: Category
hi: वर्ग

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: ID
hi: आईडी

en: Before
hi: पहले

en: After
hi: बाद में

en: Created
hi: निर्मित

en: Active
hi: सक्रिय

en: Access denied
hi: प्रवेश निषेध

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: Referrer
hi: अनुरोधक

en: About
hi: के बारे में
