Uber Affiliate (2.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: More
hr: Više

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Home page
hr: Naslovnica

en: Overview
hr: Pregled

en: Date
hr: Datum

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: Users
hr: Korisnici

en: Referrer
hr: Dovoditelj

en: About
hr: Opis
