Uber Affiliate (2.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: More
kk: Толығырақ...

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Home page
kk: Басты бет

en: Overview
kk: Шолу

en: Date
kk: Датасы

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі
