Uber Affiliate (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: More
lt: Daugiau

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Home page
lt: Pirmas puslapis

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Date
lt: Data

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Created
lt: Sukurta

en: Active
lt: Aktyvus

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Users
lt: Nariai

en: Clicks
lt: Paspaudimai

en: About
lt: Apie
