Uber Affiliate (2.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: More
mr: अधिक

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Home page
mr: मुख्य पान

en: Date
mr: दिनांक

en: Category
mr: वर्ग

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Active
mr: सक्रिय

en: Access denied
mr: प्रवेश प्रतिबंधीत

en: Referrer
mr: शिफारसदार
