Uber Affiliate (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: More
oc: Mai

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Home page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Date
oc: Data

en: Category
oc: Categoria

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Before
oc: Abans

en: After
oc: Aprèp

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Active
oc: Actiu

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: Users
oc: Utilizaires

en: Referrer
oc: Referent

en: About
oc: A prepaus
