Uber Affiliate (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: More
pl: Więcej

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Home page
pl: Strona domowa

en: Overview
pl: Przegląd

en: Date
pl: Data

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Before
pl: Przed

en: After
pl: Po

en: Created
pl: Utworzono

en: Active
pl: Aktywne

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Referrer
pl: Odsyłający

en: Clicks
pl: Kliknięcia

en: About
pl: O stronie

en: Currency symbol
pl: Symbol waluty

en: Payouts
pl: Wypłaty
