Uber Affiliate (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: More
ro: Mai multe

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Home page
ro: Acasă

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Date
ro: Data

en: Category
ro: Categorie

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Before
ro: Anterior

en: After
ro: După

en: Created
ro: Creat

en: Active
ro: Activ

en: Access denied
ro: Acces respins

en: Users
ro: Utilizatori

en: Referrer
ro: Referință

en: About
ro: Despre
