Uber Affiliate (2.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: More
si: තව

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: Access denied
si: පිවිසුම තහනම්

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
