Uber Affiliate (2.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: More
sl: Več

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Home page
sl: Domača stran

en: Overview
sl: Pregled

en: Date
sl: Datum

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Users
sl: Uporabniki

en: Referrer
sl: Posrednik

en: About
sl: O modulu
