Uber Affiliate (2.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: More
sq: Akoma

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Overview
sq: Panorama

en: Date
sq: Data

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv

en: Access denied
sq: Ndalohet hyrja

en: Users
sq: Përdorues

en: Referrer
sq: Referues

en: About
sq: Informacione
