Uber Affiliate (2.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: More
sr: Више

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Access denied
sr: Приступ одбијен
