Uber Affiliate (2.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: More
af: Meer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Home page
af: Tuisblad

en: Overview
af: Oorsig

en: Date
af: Datum

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: Users
af: Gebruikers

en: Referrer
af: Verwyser
