Uber Affiliate (2.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: More
bn: আরও

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Home page
bn: নীড় পাতা

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Date
bn: তারিখ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Access denied
bn: প্রবেশাধিকার সংরক্ষিত

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: About
bn: সম্পর্কে
