Uber Affiliate (2.0.0-beta1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Home page
br: Pajenn degemer

en: Settings
br: Arventennoù

en: Access denied
br: Moned nac'het

en: About
br: Diwar-benn
