Uber Affiliate (2.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: More
fi: Lisää

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Home page
fi: Kotisivu

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: Created
fi: Luotu

en: Active
fi: Voimassa

en: Access denied
fi: Pääsy kielletty

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Referrer
fi: Viittaaja

en: Clicks
fi: Klikkaukset

en: About
fi: Tietoja

en: Currency symbol
fi: Valuutan merkki
