Uber Affiliate (2.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: More
gu: વધુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Before
gu: પહેલાં

en: After
gu: પછી

en: Active
gu: સક્રિય

en: Access denied
gu: ઉપયોગ નકારવામા આવ્યો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: About
gu: વિશે
