Uber Affiliate (2.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: More
he: עוד

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Home page
he: דף הבית

en: Overview
he: סקירה

en: Date
he: תאריך

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Users
he: חברי האתר

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: Clicks
he: הקלקות

en: Allowed content types
he: אפשר סוגי תוכן

en: About
he: אודות
