Uber Affiliate (2.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: More
ku: زیاتر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Home page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Active
ku: چالاکە

en: Access denied
ku: پیشاندان قەدەغەیە

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: About
ku: دەربارە
