Uber Affiliate (2.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: More
my: ပို၍

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Home page
my: အဖွင့် စာမျက်နှာ

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Referrer
my: ရည်ညွှန်းရာ

en: About
my: အကြောင်း
