Uber Affiliate (2.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: More
nn: Meir

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Overview
nn: Oversikt

en: Date
nn: Dato

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Access denied
nn: Ingen tilgong

en: Users
nn: Brukarar
