Uber Affiliate (2.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Enable
pt: Ativar

en: Disable
pt: Desativar

en: More
pt: Mais

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Home page
pt: A página inicial

en: Overview
pt: Vista global

en: Date
pt: Data

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Before
pt: Antes

en: After
pt: Após

en: Created
pt: Criado

en: Active
pt: Ativo

en: Access denied
pt: Acesso negado

en: Users
pt: Utilizadores

en: Referrer
pt: Referência

en: Clicks
pt: Cliques

en: Allowed content types
pt: Tipos de conteúdos permitidos

en: About
pt: Sobre

en: Currency symbol
pt: Símbolo da moeda

en: Payment Form
pt: Formulário de Pagamento

en: Currency symbol placement
pt: Simbolos de moedas entrados.

en: Not a valid affiliate.
pt: Não é um afiliado válido.
