Uber Affiliate (2.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: About
se: Birra
