Uber Affiliate (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: More
uk: Ще

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Home page
uk: Домашня сторінка

en: Overview
uk: Огляд

en: Date
uk: Дата

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Before
uk: Перед

en: After
uk: Після

en: Created
uk: Створено

en: Active
uk: Активно

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: Users
uk: Користувачі

en: Referrer
uk: Джерело

en: Clicks
uk: Переходи

en: Allowed content types
uk: Дозволені типи матеріалів

en: About
uk: Про модуль

en: operation
uk: операція

en: Currency symbol
uk: Символ валюти
